Series
Ratings
142
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 6Rated ★ 2.5
Community Season 5Rated ★ 2.5