Movies
Ratings
30
Balls of FuryRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0