Movies
Ratings
365
Midnight FMRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
WarRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0