Movies
Ratings
31
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5