Movies
Ratings
95
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
MaverickRated ★ 2.0
The Life of David GaleRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0