Movies
Ratings
760
Green BookRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0