Movies
Ratings
1470- Murder ReportRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
MaruRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Kim's VideoRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0