Movies
Ratings
46
Real SteelRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
WantedRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0