Movies
Ratings
237
WhiplashRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.5