Movies
Ratings
544
The BatmanRated ★ 1.0
Free GuyRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0