Titles you rated
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The SonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.0
Edvard MunchRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
This Is Spinal TapRated ★ 3.0
The Mother and the WhoreRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
SteveRated ★ 3.0