Movies
Ratings
51
300Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0