Movies
Ratings
1427
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
RageRated ★ 4.0- Whispering WaterRated ★ 1.5
Scream 3Rated ★ 2.0
Scream 7Rated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 2.0
MunichRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0