Movies
Ratings
1246
BallerinaRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5