Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
Land of the DeadRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5