Movies
Ratings
264
Frozen FeverRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.5