Movies
Ratings
71
1917Rated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Early ManRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
InsaneRated ★ 4.0