Movies
Ratings
525
HoppersRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Marty SupremeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5