Titles you rated
Last SceneRated ★ 5.0
The Bad Guys 2Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5