Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5