Movies
Ratings
69
ReboundRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 1.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Under the Open SkyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0