Series
Ratings
97
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5