Series
Ratings
62
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0