Titles you rated
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 1.5
CuckooRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
SnatchedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 4.0
Speak No EvilRated ★ 2.0- SpliceRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
MirageRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 3.5