Titles you rated
The ProducersRated ★ 4.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0