Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0