Movies
Ratings
799
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5