Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
MIU404Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Generation KillRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5