Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
L'Agence - L'immobilier de luxe en familleRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0- UMA GAMERated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0