Movies
Ratings
129
Weathering With YouRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0