Movies
Ratings
399
DoubtRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0