Series
Ratings
80
The Silent SeaRated ★ 2.0
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 2.5