Series
Ratings
22
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5