Movies
Ratings
867
IncendiesRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 5.0- Whispering WaterRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0- Fake LiesRated ★ 3.5
NecktieRated ★ 2.0
StokerRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 1.0
The FortressRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Great Train RobberyRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0