Series
Ratings
153
ChernobylRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
LookingRated ★ 4.0
LookingRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.0