Titles you rated
VincenzoRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5