Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0