Movies
Ratings
900
The Act of KillingRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 2.5- Extreme FestivalRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
HappeningRated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Closing DynastyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5