Titles you rated
ViceRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 4.0
Beasts of No NationRated ★ 3.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5