Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0