Movies
Ratings
253
Our Little SisterRated ★ 4.5
My Name Is VendettaRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 2.0
Flash PointRated ★ 3.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.5
The Painted VeilRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Cop CarRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5