Movies
Ratings
753- HumintRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 2.0
Doraemon the Movie: Nobita's New DinosaurRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0- I Told YouRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 0.5
- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5