Titles you rated
Wendy And LucyRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5