Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5