Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
I Saw the TV GlowRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Under the SunRated ★ 4.0
Evil Influencer: The Jodi Hildebrandt StoryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
My Father's EmailsRated ★ 4.5
A Brief History of Chasing StormsRated ★ 3.0