Movies
Ratings
110
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- A Dance That SpeaksRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
WitnessRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.0