Movies
Ratings
410
HannibalRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.0
MustangRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 3.5