Titles you rated
Love, SimonRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0