Movies
Ratings
99
Where the Wild Things AreRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 2.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0