Movies
Ratings
22
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Jungle CruiseRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0